Sportovní a rekondiční masáž, baňkování

uvolňuje namožené svaly, fascie, spasmy a zatuhlá místa nejčastěji v oblasti bederní a krční páteře. Jedná se o ruční masáž s použitím přírodního oleje. 

30 min.

Relaxační masáž jednotlivých partií (hlava, horní končetiny, chodidla..)

450 Kč

60 min.

Uvolňující masáž zad

800 Kč

90 min

Celotělová masáž

1 100 Kč

Speciální masáže

Lymfatická masáž

je vysoce relaxační, klient u ní zpravidla usne. Je to doslova pohlazení těla i duše. Používá se u ní speciálních hmatů zaměřených na lymfatický systém. Díky tomu dochází ke zmírnění až odstranění otoků, vyplavení toxinů z těla a ulevuje např. od pocitu tzv. těžkých nohou. 

800 Kč

Komplexní péče proti celulitidě

Celulitida nemusí být váš problém! Bojuji proti ní pomocí speciálních antifibrotických hmatů společně s lymfatickou masáží.

800 Kč

Maderoterapie těla / obličeje vč. lymfodrenáže

Jedná se o proceduru s použitím dřevěných válečků různých tvarů a velikostí. Každé maderoterapii předchází aktivace lymfatického systému a díky této terapii se zbavíte otoků, dochází k detoxikaci organismu a vyloučení přebytečné vody z těla.

Maderoterapie těla eliminuje projevy celulitidy, prokrvená pokožka je pevnější. Je velmi vhodná také pro sportovce pro uvolnění namožených svalů.

Maderoterapie obličeje má liftingový efekt. Mohu ji doporučit jak před akcí, kde chcete vypadat svěže, ale i po večírku, kdy bývá obličej opuchlý. Pravidelné ošetření zajistí vyhlazení a vypnutí pleti.

800 Kč

Maderofitbody

Maderoterapie, při které cvičíte. Procedura 2v1 s použitím cvičebních pomůcek (gumičky, overbally..)

800 Kč

IceBodySculpting

Tzv. ledová terapie, při níž se používá organický detoxikační jíl obohacený o bylinky a esenciální oleje. Ošetření zahajujeme aktivací lymfy a následně nanášíme ledový jíl, který rozmasírujeme kovovými nástroji. Jíl následně zasychá a po opláchnutí je pokožka krásně vyhlazená, zpevněná, vypnutá. U této procedury dochází k prokrvení pokožky, okysličení buněk, detoxikaci a odbourávání tuku. Může za to termogeneze. Laicky řečeno, je to proces, kdy se tělo brání chladu tím, že jej zahřívá a díky adaptaci na chlad je tělo schopno spalovat velké množství tuku.

900 Kč

Zábaly proti celulitidě

30-45 min. Lze kombinovat s ostatními procedurami.

550 Kč

ZVÝHODNĚNÉ BALÍČKY

5 procedur              -5% 

10 procedur          -10%

15 procedur          -15%

20 procedur          -20%


Platnost 6 měsíců

Platnost 1 rok

Veškeré procedury vám mohu poskytnout i u vás doma nebo ve firmě.

Po domluvě i o víkendu, s příplatkem.

+150 Kč

Masáže si můžete užít i ve dvou. Přijďte s partnerem nebo kamarádkou. Budeme vás hýčkat současně.

RÁDI VÁM PŘIPRAVÍME I DÁRKOVÉ POUKAZY NA MÍRU. 

Platnost 6 měsíců

Storno podmínky

Zrušíte-li proceduru méně než 48 hodin předem, bude Vám účtován storno poplatek ve výši 100%. Respektujete tím můj čas. Děkuji.

© 2024 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!