Reference

V den ošetření: Káťo, nechci to zakřiknout, ale takhle vzpřímený jsem po chodbě tenhle týden ještě nešel :-)

2. den: Tak paráda, ráno jsem vstal z postele jako po másle, normálně funguju, dokonce se můžu předklonit a zkoušet ty nové protahovačky, co jsi mi ukázala. Je to o moc lepší. Nevěřil bych, kdybych to nezažil, že problém pramenil z jiné partie.

David K.

přišel s bolestí zad v oblasti bederní páteře

Kačenko, ahojky. Jenom krátký report... jídelníček držím, cvičím podle plánu a do práce chodím pěšky. Mám dole už 2,5 kg.

Katarína G.

chodí pravidelně na maderoterapii, ke které jsme nyní sestavily i redukční jídelníček a cvičební plán.Maderoterapii obličeje jsem dostala jako dárek. Nečekala jsem, že se jedná o tak komplexní kosmetické ošetření. Cítila jsem se jako v 5* hotelu a dokonce jsem se pak ani nelíčila, jak jsem měla původně v plánu :-) Prostory jsou provoněné, hraje zde příjemná hudba, dostanete župánek, papučky i čajík, k dispozici je vyhřívané lehátko, sprcha i kosmetické potřeby. Nechybělo mi zkrátka nic.

Míša H.

maderoterapie obličeje, vč. kosmetické lymfodrenáže

K ošetření jsem byla zpočátku skeptická, ale maderoterapie zafungovala, musím říct, velmi dobře. Procedura je strašně příjemná, je to úplně boží, obzvlášť když máte třeba namožený nohy pro tréninku nebo máte zaměstnání kde hodně stojíte a máte takový ty těžký unavený nohy nebo kdo je má hodně zavodněný, jako já, takový ty měkký, celulitidní a na to to teda funguje skvěle. Já jsem poprvé vstala z toho lehátka a mě byly normálně volný džíny přes ty nohy a zadek, a to jsem jako fakt čučela a byla jsem celkem asi 4x a ten výsledek tam fakt byl.

Karolína T.

podstoupila maderoterapii jako přípravu před svatbou do šatů

Madero masáž obličeje pro mě byla naprosto úžasnou zkušeností a zcela novým zážitkem. Dostala jsem ji jako dárek ke 46. narozeninám a byla jsem zvědavá, co se mnou všechny ty rozličné masážní nástroje a Katčiny šikovné ruce provedou. Po masáži byla moje pleť nejen hladká, vypnutá, ale i nádherně zářivá, otoky spodních víček se mi ztratily. Zázrak? Ne! Jen skvělá, pečlivá práce Katky. Celkově jsem po této masáži cítila úlevu a moje pleť vypadala fantasticky. Uvědomila jsem si, že i v mém věku, je stále možnost s pletí a výrazem obličeje něco dělat. Pokud jste zatím tento druh masáž nevyzkoušely, milé dámy, mohu vám jej doporučit. Výsledek mě opravdu překvapil. Já osobně budu chodit před každým třídním srazem :)

Veronika H.

maderoterapie obličeje, vč. kosmetické lymfodrenáže

Děkuji vám!

© 2024 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!